• Service Name

  Şirket bünyelerindeki bireyler veya küçük çalışma grupları bilgiyi depolamak ve paylaşmak üzere kendi sabit disk sürücülerini, dosya sunucularını ve e-posta’yı kullanmaktadırlar.Ancak bu yöntemde, ekibin çalışmalarının kaydı organize bir şekilde tutulamamaktadır. SharePoint Services tabanlı bir Web sitesi, ekiplere proje ve ekip bilgilerini merkezi bir yerde toplayabilecekleri ve ekip üyeleri ve organizasyon dahilindeki diğer ilgili kişiler ile paylaşabilecekleri bir ortam sunmaktadır.
  Microsoft Office SharePoint Server, kullanıcıların SharePoint Services tabanlı Web siteleri de dahil olmak üzere organizasyon ve işletme genelindeki belgeleri paylaşmalarına ve bilgi araması yapmalarına olanak sağlayacak bir portal Web sitesi oluşturmaktadır. Bu Web sitesi, kapsamlı tek bir portal arayüzüne sahiptir. SharePoint Server, firmaların iş süreçlerini portal çözümlerine entegre edebilmelerine olanak sağlayan güçlü belge yönetimi özellikleri de içermektedir.
  Microsoft Office SharePoint Server kişiler, takımlar ve bilgiler arasında bağ kuran, işbirliğine dayalı olan kurumsal bir portal çözümüdür. Ölçeklenebilir, güvenilir, kolay kullanılan ve kolay yönetilen kurumsal portal mimarisini oluşturur.
  Kuruluşunuz Microsof Office SharePoint Server’ı kullanarak işbirliği yapmaya olanak sağlayabilir, içerik yönetimi özellikleri sunabilir, iş süreçlerini yürürlüğe koyabilir ve kuruluş hedef ve süreçlerinde esas olan bilgilere erişim sağlayabilir.
  Windows Server üzerinde yer alan Microsoft Windows SharePoint Services (WSS) ise kullanıcılar için birlikte çalışma ve kişiselleştirme özelliklerini barındıran komple bir çözüm sunduğu gibi, organizasyonlara iş süreçlerini ve uygulamalarını entegre etme olanağını da sunmaktadır.
  Windows SharePoint Servisleri, bireysel ve takımsal verimliliği artıran bilgi paylaşımını ve dokümanlar üzerinde birlikte çalışmayı mümkün kılan Web sitelerini oluşturan motordur. Microsoft Windows Server içinde bulunan Windows SharePoint Servisleri, bilgi çalışanı altyapısının anahtar parçasıdır.
  ImaConsult, SharePoint Teknolojileri’ni kullanarak, her ölçekteki organizasyonlar için portal çözümleri sağlamaktayız.

  E-İş Uygulamaları Günümüzde internet ortamı yeni insanlarla tanışabilmek ve iş yapabilmek için en uygun ortamdır. “Elektronik İş” demek İnternet Teknolojilerini sonuna kadar kullanmak demektir. Bu teknolojiler; web sayfaları, elektronik posta, e-posta grupları, haber özetleri şeklinde ifade edilebilir. Bu sayede değişen vadelerde işinizi geliştirebilir, pazarlama ve reklam gibi konularda kısa zamanda önemli gelişmeler kaydedebilirsiniz. ImaConsult, hazırladığı özel çözüm e-ticaret sistemleri veya isteğe özel oluşturduğu e-ticaret çözümleriyle birçok müşterisinin farklı ürün ve hizmetlerini internet üzerinden pazarlamasını veya sipariş almasını sağlamaktadır.

  B2C E-TİCARET SİSTEMLERİ “Business to Consumer” şeklinde adlandırılan, tüketicilerin internet üzerinden elektronik ortamda mal ve hizmet satın almalarına olanak sağlayan e-ticaret iş süreçlerini size özel projelendirerek anahtar teslim olarak sunuyoruz. Böylelikle müşterilerinize kolay ve hızlı bir şekilde ulaşmanızı, kampanya ve duyurulardan haberdar olmalarını sağlıyor, daha geniş bir tüketici kitlesine günün her saatinde hizmet vermenizi ve bunu ekonomik yollarla yapmanızı sağlıyoruz.

  B2B E-TİCARET SİSTEMLERİ Tüm dünyada “Business to Business” ve “e-commerce” olarak bilinen, birçok alıcı ve satıcı firmanın elektronik ortamda bir araya gelerek iş ortakları, bayileri, tedarikçileri ile iş ilişkilerini düzenledikleri, alım satım, sipariş takibi gibi işlemlerini gerçekleştirdikleri kurumlar arası elektronik ticaret ortamlarını size özel projelendirerek anahtar teslim olarak sunuyoruz.

  C2C E-TİCARET SİSTEMLERİ “Consumer to Consumer” yani son kullanıcı statüsündeki tüketiciler arasında gerçekleşen ticari işlemleri ifade eder. Online açık artırmalar gibi platformları size özel projelendirerek anahtar teslim olarak sunuyoruz. Böylelikle tüketicilerin kendi arasında gerçekleştirdiği işlemlerin karlılığınızı arttırması, sektörde tanınmanız ve reklam gelirlerinizin artması gibi fırsatlardan kolayca yararlanmanızı sağlıyoruz.

  İletişim