• Microsoft Dynamics NAV ERP Danışmanlığı

  Basit, Yenilikçi, Akıllı

  Dünya genelinde 87,000, Türkiye’de ise 357 Firmanın kullandığı Microsoft Dynamics NAV (Navision) tüm iş süreçlerinizi yürütebileceğiniz tamamen yerelleştirilmiş güçlü bir ERP çözümüdür.
  Microsoft Dynamics NAV özellikle orta-büyük ölçekte firmalarda uygulanan çözüm güçlü finans/muhasebe, satış/pazarlama, satınalma, depo yönetimi ve proje yönetimi modülleriyle “Business Essentials” dediğimiz temel paketiyle bile bir çok firmanın gereksinimlerini karşılar.
  Üretim ve ileri seviyede “Müşteri İlişkileri Yönetimi” ni de içeren paketi olan “Advanced Management” paketiyle ise üretim ve ileri müşteri ilişkileri yönetiminizi gerçekleştirebilir.
  Esnek ve özelleştirilebilen bir çözüm olan NAV sizin de özel gereksinimlerinizi en kolay şekilde çözecektir.

  İletişim

 • Service Name

  Microsoft Dynamics NAV, büyüyen şirketlerin bugünkü iş süreçlerini yönetmesi için eksiksiz bir ERP iş çözümü sunarken işletmelerin geleceğe hazır olmak için ihtiyaç duyacakları esnekliği ve çevikliği de sağlar. Finans, tedarik zinciri, imalat süreçlerinizi ve operasyonlarınızı yöneteceğiniz hızlı, kullanımı kolay ve global ERP yazılımı Dynamics NAV ile yapabilecekleriniz;
  Kuruluşunuzda kilit fonksiyonları birbirine bağlayarak üretkenliğizi arttırır ve iş süreçlerinizi basitleştirirsiniz.
  ERP çözümü Dynamics NAV’nin global özellikleriyle çok konumlu veya çok uluslu şekilde büyüyen işletmenizi kolayca yönetirsiniz.
  Microsoft Dynamics NAV yazılımı ve Office 365 iş çözümünün uyumlu çalışması ile , dosyalarınızı, takviminizi ve e-postalarınızı ERP iş çözümü verileriniz ve raporlarınızla bir araya getirerek büyük resmi kuruluşunuz genelinde paylaşırsınız.
  Dynamics NAV ERP yazılımı ile, tüm Microsoft iş çözümleriyle ve günlük yaşantınızda sıkça kullandığınız Microsoft teknolojileriyle tam uyumlu şekilde çalışırsınız.

  İletişim

 • Service Name

  Daha Yüksek Verimlilik Sağlayın Dynamics Nav 2015 yazılımı ile iş süreçlerinizi basitleştirerek ve hızlandırarak verimliliğinizi arttırmanızı ve karlı bir şekilde büyümenizi sağlar. Farklı çalışma biçimlerine uygun şekilde işleyen sistem sayesinde, manuel süreçlerinizi otomatik hale getirebilir ve tekrar eden işleri ortadan kaldırabilirsiniz. Kaynaklarınızın doğru ve verimli kullanılmasını sağlar.

  Ortak Veri Yönetimi ile Şirketinizdeki İşbirliğini Arttırın Tüm birimlerin tek bir sistem üzerinde çalışması sayesinde aynı verilerin tekrar girilmesi engellenir. Farklı departmanlar ve çalışanlar arasında bilgi alışverişi sağlanarak sistem güncel, tutarlı ve anlaşılır hale gelir. Dynamics Nav 2015 işletme içerisindeki iletişimde ortak bir dil oluşturur.

  İletişim

 • Service Name

  Gerçek Zamanlı Güvenilir Raporlama ile Doğru Kararlar Verin Farklı kaynaklardan gelen raporların tutarsızlığı doğru kararlar vermenizi zorlaştırır. Dynamics Nav 2015 ile raporlar farklı birimler tarafından alınsa bile tek ve entegre bir sistem kullanıldığı için her zaman tutarlıdır. Dynamics NAV 2015’in gerçek zamanlı raporları, karar mekanizmanızı verimli hale getirir.
  Şirketinizi Microsoft Dynamics Nav 2015 İle Büyütün Hız günümüzde iş hayatında başarı için en önemli unsurlardan biridir. Hızlı ve doğru kararlar almanızda en büyük desteğiniz olan Dynamics Nav’ın kurulumu hızlı, kullanımı kolaydır. Dynamics NAV’ın sunduğu Microsoft altyapısı, her zaman son teknolojiyle çalışmanızı sağlar.

  Kolay ve Uyumlu Dynamics Nav 2015, tanıdık Microsoft Office ara yüzleri ve kullanım özellikleri ile ERP’ye uyum sağlamanızı ve kolayca geçişinizi sağlar.

  Esnek Dynamics Nav 2015 ile kullanıcılar işlerine uygun ekranı seçebilirler veya kendi ekranlarını istedikleri gibi düzenleyebilirler. Program içerisinde standart olan grafik ekranlar ile çalışanlar kendi performanslarını takip edebilirler.

  İletişim