• Service Name

  Büyük Şirketlere, Büyük Çözümler

  Microsoft Dynamics AX (Axapta) – Holding yapıları ve kurumsal işletmeler için En üst sınıf bir iş çözümüdür. Yazılım devi Microsoft tarafından geliştirilen ERP’nin bir parçası Microsoft Dynamics AX, tüm iş süreçlerinin en verimli yönetimini sağar – üretim, planlama, tedarik zinciri yönetimi, satış yönetimi, finansal yönetim ve kontrolü, müşteri ilişkileri yönetimi, iş zekâsı, vs.

  İletişim

 • Service Name

  Microsoft Dynamics AX – işletmenize en uygun çözüm
  Microsoft Dynamics AX dünyada 20 000’nin üzerinde şirket tarafından tercih edilen bir iş çözümüdür
  -İşletme gereksinimlerine en uygun esnekliği sağlar
  -Tüm iş süreçlerine geliştirilmiş yönetim
  -En iyi sonuçlar için daha verimli personel

  ERP çözümü bulunan ülkeye göre daha verimli, kolay ve etkili bir iletişim sağlar, bilgi akışı, süreç, işlem, müşteri ilişkileri, ortak ve diğer kurumlar arasındaki ilişkilerinizi geliştirir. İşletmenizin gereksinimlerime göre, kurulumdan sonra ek özellikler ekleme özelliğine sahiptir.

  İletişim

 • Service Name

  ERP firmaların bütününde tüm operasyonların takip ve analizini kolaylaştırır. İş süreçlerinin tam entegre bir şekilde yürütülmesini, operasyonel süreçlerin merkez ve uzak noktaların eş zamanlı olarakbilgiye ulaşarak senkronik çalışmasını, büyümesini, güçlenmesini ve rekabette avantaj kazanmalarını sağlamaktadır.
  AXIS 'in satış ve danışmanlığını gerçekleştirdiği Microsoft Dynamics AX, size ve çalışanlarınıza finans, müşteri ilişkileri ve tedarik zinciri sürecinin otomasyonunda, işinize değer katacak verilerin entegrasyonunda ve kritik iş ilişkilerinin profesyonel şekilde yönetilmesinde yardımcı olacak entegre ve ihtiyaca uyarlanabilen bir iş yönetimi çözümüdür. Daha verimli çalışmanız, daha sağlıklı kararlar almanız ve iş hedeflererinizi kendinizden daha emin gerçekleştirmeniz için firmanıza güçlü ve esnek araçlar sunar.

  İletişim

 • Service Name

  Microsoft Dynamics AX sayesinde organizasyonel ve coğrafi sınırlarında ötesine geçerek, çalışanlar, bilgiler ve süreçler arasında bağlantı kurabilirsiniz.
  Bu çözüm iş süreçlerinin optimizasyonunda size yardımcı olacak, sahip olduğunuz iş bilgilerinizle daha fazlasını yapabilmenizi sağlayarak başarı ve büyüme için gereken esnekliği size sunacaktır.
  Süreçlerinizi yakından izlemek ve firmanızın ihtiyaçlarını karşılamak için gerekli işlevleri seçerek Microsoft Dynamics AX çözümünü kendinize uyarlayabilirsiniz. Firmanız büyüdükçe ve yeni fırsatlar çıktıkça yeni işlevler ekleyerek çözümünüzün kapsamını genişletebilirsiniz.

  İletişim